اطلاعات فنی شرکت امیدان

شرکت امیدان فعالیت حرفه ای خودرا از سال 1354 با هدف تولید دکوراسیون داخلی ،از یک کارگاه کوچک آغاز نمود.در سال 1384 توانست به یاری پروردگار و اتکا به سی سال تجربه ،فعالیت خود را با جایگزین کردن ماشین آلات مدرن ادامه دهد. استفاده از نیرو های انسانی کار آزموده و مجرب و اعمال مدیریت یکپارچه و هماهنگ،باعث رضایت مشتریان از عملکرد این شرکت شده است. گروه صنعتی امیدان ،با تلاش مستمر کلیه ی کارکنان در جهت پیشرفت و توسعه ی شرکت ،استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز، بهره گیری از مطلوب ترین مواد اولیه و یراق آلات، توانسته جایگاه خاصی را در میان رقبا به خود اختصاص دهد

چشم انداز شركت امیدان

در امیدان قصد داریم براساس اصول استاندارد در توسعه پایدار مشاركت داشته باشیم. بدین منظور تعامل باز و منصفانه مدیریت با ذینفعان، كاركنان، محیط زیست، جامعه و شركای كسب و كار بسیار مهم است . ما عملیات كسب و كار خود را یكپارچه و صادقانه انجام می دهیم . آنچه زیربنای این چشم انداز را تشكیل می دهد، توجه به تنوع، خلاقیت و نوآوری است . مدیرعامل شركت معتقد است، موقعیت امیدان متكی به سه ارزش است: كیفیت، خلاقیت، رقابت سالم . این چشم انداز و سیاست جدید نشاندهنده تعهد چوبسای به سه نقطه قوت کلیدی است: فن آوری جدید، محصولات نوین و راه حلهای خلاقانه .

اهداف کلان

• توسعه پایدار و متوازن در راستای تحقق اهداف چشم انداز امیدان • افزایش ظرفیت تولید • تنوع مدل و طرح محصولات • تعدیل قیمت • تسهیل تسویه فاکتور

اهدف بنیادی شرکت امیدان

هدف بنیادی امیدان توسعه برای زندگی بهتر است . ما هدف های مرحله ای، استراتژی ها، برنامه های عملیاتی و كوتاه مدت و سعی و كوشش خود را معطوف توسعه ای می كنیم كه برای جامعه، كاركنان و سهامداران شركت زندگی بهتر با ابعاد مختلف مادی و معنوی آن فراهم سازد. كسب رضایت مشتریان، فراهم ساختن محیط كار سالم و با نشاط و نوآور و مولد، رشد و توسعه توانائی ها و ظرفیت های حرفه ای و انسانی همكاران و خانواده آنها، افزایش تولیدات و ایجاد تغییر و تنوع در نوع محصولات، دستیابی به بهره وری بالاتر از امكانات، حفظ محیط زیست و بسیاری از هدف های ارزشمند دیگر را به آن جهت مورد توجه و تأكید قرار می دهیم كه منجر به زندگی بهتر برای مردم، مشتریان، همكاران و نسل آینده جامعه مان خواهد شد. این هدف بنیادی برای سال های طولانی راهنمای ما خواهد بود و ما را با امید به آینده ای بهتر به سوی خود خواهد كشاند. در سیر به سوی هدف بنیادی ممكن است هدف های مرحله ای، استراتژی ها، محصولات، بازارها و یا فعالیت های ما تغییر كند. ولی هدف بنیادی برای ما نیرومند و برانگیزاننده و جهت دهنده باقی خواهد ماند . “توسعه برای زندگی بهتر“ آوائی است كه هر چقدر بسویش حركت كنیم، همچنان نیرومند و پرتوان ما را به عرصه های جدیدتر و سطوح بالاتر فرا خواهد خواند. “توسعه برای زندگی بهتر“ برخاسته از عمق اعتقادات ماست و ما به عنوان فرزندان مسئول و متعهد همین مردم برای حركت به سمت آن متعهدانه و مخلصانه كوشش خواهیم كرد .

ارزش های بنیادی شرکت امیدان

ما در سیر به سمت هدف بنیادی شركت به ارزش های حرفه ای خاصی عمیقاً باور داریم. شخصیت و هویت سازمان و كاركنان شركت ما هر روز با قوت بیشتری براساس این ارزش های حرفه ای شكل خواهد گرفت. این ارزش ها بر پایه ارزش های اعتقادی جامعه استوار بوده و برخاسته از اعتقاد و باور عمیق مدیران شركت به آنها می باشد. این ارزش ها كه قویاً بر سیاست ها، تصمیمات و رفتار مدیران و كاركنان شركت تاثیر خواهد داشت، ارزش های بنیادی شركت هستند و عبارتند از تلاش، آفرینش، بالندگی . تلاش ارزش اصیل و بنیادینی است كه بدون آن توسعه برای زندگی بهتر تحقق نخواهد یافت. لذت پیشرفت و توسعه در نتیجه تلاش حاصل خواهد شد و تلاش عنصر جدائی ناپذیر افراد و سازمانهائی است كه قافله انسانی را به پیش می برند. ما نیز كه می خواهیم در این پیشرفت سهیم باشیم در شركت خود به تلاش و تلاشكران ارج می نهیم و تلاش را از ارزش های بنیادی شركت می دانیم كه باید هر چه بیشتر و عمیق تر در فضای انسانی و حرفه ای شركت نفوذ كرده و متجلی گردد. آفرینش ارزش بنیادی و اصیل دیگری است كه عمیقآ به آن بها می دهیم. آفرینش یا خلق ایده ها، راه حلها، روشها، محصولات و فناوری های جدید با تفكر، نوآوری و ابتكار حاصل می شود. این ارزش اصیل استعدادهای بالقوه و غالباً بلااستفاده افراد را به عرصه عمل می كشد و موجب رشد و تعالی حرفه ای و انسانی آنان می گردد. آفرینش ارزشی است كه نه فقط در سطح افراد بلكه در سطح گروهها، واحدهای سازمانی و كل یك سازمان نیز تجلی می یابد. ما در شركت به آفرینندگی در تمام سطوح آن ارج می نهیم و زمینه آن را فراهم نموده و از آن حمایت خواهیم كرد. بالندگی ارزش بنیادی سوم شركت ماست. ما بالندگی را رشد و اعتلا مستمر توان ها و دستاوردها و سرزندگی و شادابی حاصل از آن می دانیم و برای آن عمیقاً ارزش قائلیم. تلاش و آفرینش سازمان یافته و هدفمند، بالندگی ایجاد خواهد كرد. افراد، گروه ها و سازمان های بالنده، سرزنده و شاداب، هر روز نیرومندتر و رشیدتر از روز قبل به پیش میروند و به زندگی خود و دیگران طراوت و تازگی می بخشند و سطح آن را ارتقاء می دهند. ما بالندگی را به خاطر لذت و نشاطی كه برای كاركنان و ثمراتی كه برای مشتریان و جامعه دارد به شدت ارج می نهیم و در تعمیق و گسترش آن در تمام سطوح شركت همت خواهیم گمارد.